Stává se Vám někdy v hotelu, že se dobře nevyspíte díky problémům s kvalitou matrace? V ubytovacích zařízeních se samozřejmě nedá nastavit matrace pro konkrétního zákazníka. Je zde potřeba volit spíše pevnější varianty s ohledem na životnost, jednoduchou konstrukci a také samozřejmě cenu. Z tohoto důvodu se můžou někteří hosté vyspat velmi dobře, jiní bohužel požadovaný komfort od matrace nedostanou. I tento faktor pak může pobyt v hotelu, na chatě nebo i v kempu znepříjemnit.

Problémy s kvalitou matrací v ubytovacích zařízeních může pomoci vyřešit cestovní matrace. Jedná se o topper, který si host položí na stávající matraci. Matrace je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny, která v kombinaci s potahem, který je prošitý dutým vláknem, dokáže výrazně zvýšit komfort ležení. Vyrovná případné nerovnosti, změkčí povrch a také může zvýšit sedací plochu pro snazší vstávání z postele.

Potah matrace je vyroben z látky se zvýšeným odvodem vlhkosti a prošitý dutým vláknem. 

Cestovní matraci lze složit do praktické tašky, která je vybavena dlouhými uchy pro snazší přenášení.

Matrace není určena na trvalé spaní.

Výška matrace cca 6 cm (včetně potahu)

Rozměr matrace 195 x 80 cm

Potah pratelný na 60°

Česká výroba

- více -

 

Zobrazit v e-shopu


Celsio Mini

Celsio Mini polštářek je zmenšená verze klasického anatomického polštáře. Polštářek je vyroben z viscoelastické PUR pěny, která se tvaruje podle tepla. Díky tomu zlepší podpěru krční páteře i při použití na klasický polštář.

Polštářek je ideální na cesty do auta, letadel, vlaků, autobusů, a také pak do hotelů, penzionů, chat a kempů. Všude tam nabídne jeho použití lepší usínání a spánek. 

Polštářek je zabalený v praktickém cestovním obalu. 

Rozměr polštářku 80/40 x 200 x 250 cm

Potah pratelný na 60°

Česká výroba

- více -

 

Zobrazit v e-shopu