Na jakou matraci se topper, podložka nebo chránič pokládá?

Toto není nijak omezeno. Tyto doplňky můžete položit na jakoukoliv matraci a zvýšit si tímto její komfort a užitné vlastnosti. Vždy by ale použití mělo mít určitou koncepci. Např. nepokládat klasické PUR pěny na matrace s horní stranou z viscoelastické pěny. Tímto by se vlastnosti matrace omezily. S vhodnými kombinacemi Vám velmi rádi poradíme na našich prodejnách, popř. na eshopu.


Jaký rozměr doplňků lze objednat?

U topperů, krycích matrací a potahů jsme schopni nabídnou i atypické rozměry na míru. Zde není omezení. Co se týká hygienických chráničů a podložek, zde jsou rozměry dány. V případě, že byste potřebovali jiný, neváhejte se na nás obrátit a my zjistíme možnosti.


Mám určitý zdravotní problém. Mohu matracové doplňky použít?

Matracové doplňky plní veškeré aspekty pro vysoké hygienické nároky. V případě specifických zdravotních problémů doporučujeme výběr konzultovat s Vaším lékařem.

Obecně se dá říci, že toppery a krycí matrace napomáhají velmi dobře zvyšovat komfort ležení a např. při obtížích s klouby (požadavky na omezení tlaků na bolavá místa) mohou výrazně zkvalitnit užívání lůžka. Hygienické podložky a chrániče využijí zpravidla zákazníci se zvýšenými nároky na hygienu, alergici a astmatici, kteří vyžadují pravidelnou údržbu lůžkovin s možností praní na vysoké teploty.


Lze zajistit u vaší firmy dovoz zboží na adresu?

Dovoz samozřejmě jsme schopni zajistit. Při nákupu doplňkového zboří lze vybrat i doručení na adresu. Lze ho zaslat buď přepravní službou (zpravidla nejlevnější varianta) nebo individuální dopravou smluvním přepravcem včetně výnosu (kalkuluje se dle vzdálenosti od nejbližší prodejny se skladem).


Je možné nechat zboží dovézt i na Slovensko?

Zboží je možné zaslat i na Slovensko. Pro kalkulaci ceny navštivte náš eshop, popř. kontaktujte některou z našich prodejen.