Pokud byste rádi na své stávající matraci vyměnili jen potah a jádro si ponechali, nabízíme Vám široký výběr typů. Od standardních provedení se zvýšeným odvodem vlhkosti, přes praní na vysoké teploty, doplnění stříbrnými vlákny, antibakteriální vlastnosti až po speciálně navržené potahy pro viscoelastické matrace.


Potah New Jersey

Potah New Jersey je cenově nejvýhodnější typ potahu. Potah je doplněn přírodní celulózou, díky které nabízí příjemné mikroklima a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 53% tencel, 47% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Tencel

Potah Tencel je vysoce kvalitní potah, který obsahuje mikrovlákna z přírodní celulózy. Potah díky tomu nabízí příjemné klima. Má vysokou absorpční schopnost, velmi rychle odpařuje vlhkost, a tím zabraňuje tvorbě plísní a růstu roztočů. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Povrch je velmi příjemný na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 38% lyocell, 37% polyamid, 25% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Medicott

Potah Medicott je velmi příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti, alergiky a astmatiky. Potah obsahuje ionty stříbra, které zajišťují antibakteriální vlastnosti. Velmi dobře odvádí vlhkost.  

Potah lze prát do 90°C.

Složení: 37% bavlna, 63% polyester 

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Medical

Potah Medical je vyroben ze 100% tkané bavlny.  Je vhodný pro malé děti, alergiky a astmatiky. 

Potah lze prát do 90°C.

Složení: 100% bavlna

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Grando Silver

Potah Grando Silver má vynikající hygienické vlastnosti. Obsahuje mikrovlákna z přírodní celulózy, která výborně odvádí vlhkost. Dále obsahuje přírodní vlákna ze stromu kapok. Tato vlákna jsou lehká, elastická a odpuzují roztoče a další mikroorganismy. Potah také obsahuje ionty stříbra, které zajišťují jeho antibakteriální vlastnosti. Je vhodný pro alergiky a astmatiky. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Povrch je velmi příjemný na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 75% polyester, 22% lyocell, 3% kapok

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Smartcel Sensitive

Potah Smartcel™ Sensitive je vysoce komfortní potah s obsahem zinku, který má příznivé účinky na pokožku, výtečné antibakteriální vlastnosti a omezuje možnost vzniku pachů. Díky speciální technologii zůstává zinek dlouhodobě součásti tkaniny i po mnoha pracích cyklech. Součástí potahu jsou také inovativní lyocelová vlákna TENCEL® na bázi přírodní celulózy, která se starají o příjemné klima matrace díky rychlému odvodu vlhkosti a činí potah velmi příjemným na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 79% PES, 21% Tencel

Zobrazit v e-shopu


Potah Organic Cotton

Potah Organic Cotton je vysoce kvalitní potah vyrobený z certifikované organické bavlny. Výplň potahu s vysokým podílem bambusové viskózy pomáhá rychle odvádět vlhkost a udržet tak příjemné klima matrace.

Potah lze prát do 30°C.

Složení: 100% Organická bavlna

Zobrazit v e-shopu


Potah Celsio

Potah Celsio je základním potahem na matrace a toppery z viscoelastické PUR pěny. Kvalitní elastická látka bez prošité výplně zachovává maximální paměťový efekt matrace.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 78% bavlna, 22% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Adaptic

Potah Adaptic je kvalitní elastický potah bez prošité výplně s moderním designem, který zachovává maximální paměťový efekt matrace. Látka obsahuje přírodní mikrovlákna TENCEL®, která zajistí příjemné klima matrace díky rychlému odvodu vlhkosti a činí potah příjemným na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 72% PES, 27% Tencel, 1% Elastan

Zobrazit v e-shopu


Potah Bamboo

Potah Bamboo je základním potahem na matrace a toppery z viscoelastické PUR pěny. Kvalitní elastická látka bez prošité výplně zachovává maximální paměťový efekt matrace. Potah obsahuje bambusová mikrovlákna, která velmi dobře odvádí vlhkost. Potah udržuje příjemné klima.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 72% polyester, 27% bambus, 1% elastan

 

Zobrazit v e-shopu