Pokud byste rádi na své stávající matraci vyměnili jen potah a jádro si ponechali, nabízíme Vám široký výběr typů. Od standardních provedení se zvýšeným odvodem vlhkosti, přes praní na vysoké teploty, doplnění stříbrnými vlákny, antibakteriální vlastnosti až po speciálně navržené potahy pro viscoelastické matrace.


Potah New Jersey

Potah New Jersey je cenově nejvýhodnější typ potahu. Potah je doplněn přírodní celulózou, díky které nabízí příjemné mikroklima a výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 53% tencel, 47% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Tencel

Potah Tencel je vysoce kvalitní potah, který obsahuje mikrovlákna z přírodní celulózy. Potah díky tomu nabízí příjemné klima. Má vysokou absorpční schopnost, velmi rychle odpařuje vlhkost, a tím zabraňuje tvorbě plísní a růstu roztočů. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Povrch je velmi příjemný na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 38% lyocell, 37% polyamid, 25% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Medicott

Potah Medicott je velmi příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti, alergiky a astmatiky. Potah obsahuje ionty stříbra, které zajišťují antibakteriální vlastnosti. Velmi dobře odvádí vlhkost.  

Potah lze prát do 90°C.

Složení: 37% bavlna, 63% polyester 

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Medical

Potah Medical je vyroben ze 100% tkané bavlny.  Je vhodný pro malé děti, alergiky a astmatiky. 

Potah lze prát do 90°C.

Složení: 100% bavlna

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Grando Silver

Potah Grando Silver má vynikající hygienické vlastnosti. Obsahuje mikrovlákna z přírodní celulózy, která výborně odvádí vlhkost. Dále obsahuje přírodní vlákna ze stromu kapok. Tato vlákna jsou lehká, elastická a odpuzují roztoče a další mikroorganismy. Potah také obsahuje ionty stříbra, které zajišťují jeho antibakteriální vlastnosti. Je vhodný pro alergiky a astmatiky. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Povrch je velmi příjemný na dotek.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 75% polyester, 22% lyocell, 3% kapok

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Celsio

Potah Celsio je základním potahem na matrace a toppery z viscoelastické PUR pěny. Kvalitní elastická látka bez prošité výplně zachovává maximální paměťový efekt matrace.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 78% bavlna, 22% polyester

 

Zobrazit v e-shopu


Potah Bamboo

Potah Bamboo je základním potahem na matrace a toppery z viscoelastické PUR pěny. Kvalitní elastická látka bez prošité výplně zachovává maximální paměťový efekt matrace. Potah obsahuje bambusová mikrovlákna, která velmi dobře odvádí vlhkost. Potah udržuje příjemné klima.

Potah lze prát do 60°C.

Složení: 72% polyester, 27% bambus, 1% elastan

 

Zobrazit v e-shopu